Preparaty gruntujące pod farby wewnętrzne


Wzmocnienie podłoża oraz obniżenie i wyrównanie jego chłonności jest kluczowym elementem przygotowania ścian i sufitów przed malowaniem. W tym celu stosujemy preparaty gruntujące marki ADEXBUD.


Zastosowanie gruntów linii ADEXBUD Gruntorex gwarantuje uzyskanie trwałego efektu kolorystycznego, równomiernego krycia oraz obniżenia zużycia jednostkowego farby - cechy bardzo pożądane w pracach malarskich. 

Gruntorex W Eko


Uniwersalny ekonomiczny preparat gruntujący

Gotowy do użycia, ekonomiczny preparat gruntujący na typowe podłoża budowlane. Zmniejsza i wyrównuje nasiąkliwość podłoża, poprawia przyczepność farb i zapraw szpachlowych, zapobiega powstawaniu wykwitów, obniża kredowanie podłoża. Nie ogranicza przepuszczalności dla pary wodnej. Nie zawiera rozpuszczalników.


Opakowanie : 5 litrów

Gruntorex W Classic


Uniwersalny preparat gruntujący do stosowania wewnętrz pomieszczeń

Gotowy do użycia preparat gruntujący na typowe podłoża budowlane przeznaczony do gruntowania powierzchni pod wewnętrzne farby akrylowe i lateksowe oraz przed makładaniem klejów i zapraw budowlanych (wewnątrz budynków). Zmniejsza i wyrównuje nasiąkliwość podłoża, poprawia przyczepność farb, zapobiega powstawaniu wykwitów, wzmacnia podłoże. Nie ogranicza przpuszczalności dla pary wodnej. Nie zawiera rozpuszczalników.

 

Opakowanie : 5 litrów

Fagrunt Perfekt


Podkładowa lateksowa farba gruntująca pod farby akrylo­we, lateksowe, silikatowe i silikonowe

Wodorozcieńczalna farba gruntująca przeznaczona do podkładowego malowania ścian i sufitów na typowych podłożach budowlanych tj. tynkach cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, płytach gipsowo-kartonowych, na powierzchniach z płyt drewnopochodnych (OSB) oraz tapet z włókna szklanego. Obniża i wyrównuje chłonność podłoża oraz poprawia przyczepność farb nawierzchniowych (akrylo­wych, lateksowych, silikatowych, silikonowych). Zastosowanie FAGRUNT PERFEKT znacznie zmniejsza koszt prac malarskich. Do uzyskania zadowalającego efektu końcowego zwykle wystarcza użycie jednej warstwy FAGRUNT PERFEKT i jednej warstwy farby nawierzchniowej dekoracyjnej, np. KOLOR PERFEKT AKRYL lub antyretleksyjnej farby lateksowej z serii COLLATEX. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, także jako warstwa podkładowa przed aplikacją farby elewacyjnej z serii FASADA PERFEKT.


Opakowanie : 10 litrów, 5 litrów