Misja ADEXBUD


Firma ADEXBUD powstała w 2000 r. jako firma rodzinna. W ciągu kilku lat firma stała się liderem na lokalnym rynku sprzedaży materiałów budowlanych i dociepleniowych. Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do uruchomienia własnej linii produkcyjnej profesjonalnej chemii budowlanej, farb i  systemów dociepleń.


Kompleksowa oferta produktów ADEXBUD umożliwia wykonanie wszelkich prac związanych z dociepleniami budynków jak i malarskich wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Produkty te stosowane są przez Klientów indywidualnych jak również przez profesjonalne firmy wykonawcze.  Od początku nasze przedsiębiorstwo prowadzi politykę proekologiczną zarówno na polu inwestycyjnym jak i badawczym. Naszym celem jest otrzymywanie wyrobów całkowicie bezpiecznych dla środowiska naturalnego w procesie produkcyjnym oraz użytkowym.


Stały wzrost sprzedaży oraz rosnąca popularność produktów marki ADEXBUD na rynku, doprowadziła do podjęcia decyzji o dalszym rozwoju w oparciu o nowy zakład produkcyjny który powstanie w Oświęcimiu na terenach KSSE.

Jakość - Innowacje - Bezpieczeństwo

Słowa te najlepiej oddają cele działalności naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie pracowników połączone z nowoczesnym zarządzaniem jakością produkcji,  pozwalają na oferowanie sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań dla budownictwa.


Produkujemy wysokiej jakości innowacyjne produkty bezpieczne dla użytkownika

i środowiska naturalnego


Śledzimy zmiany na rynku, poszukujemy rozwiązań optymalnych i dostosowanych do zmiennych oczekiwań zarówno klientów jak i wykonawców. To ważne aby nasza oferta wpisywała się o oczekiwania każdej z tych grup.


Jednym z naszych priorytetowych działań jest rozwój i stała poprawa jakości oferowanych produktów. To dzięki temu możemy oferować rozwiązania wyprzedzające ofertę konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

Polityka jakości

W dobie wysokiej konkurencji naszą strategią jest zapewnienie najwyższej i powtarzalnej jakości przy akceptowalnym poziomie cenowym. Posiadany CERTYFIKAT ES ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ  NR 1020 - CDP - 070050074 wydany przez 1020 - TZUS Praha s.p. zaświadcza, że zostały wdrożone w naszej firmie wszystkie postanowienia dotyczące oceny systemu zarządzania produkcją zawarte w Europejskich Aprobatach Technicznych ETA-13 / 0709 obowiązujące bezterminowo od 9.11.2015.


Wszystkie produkty  ADEXBUD Sp. z o.o. posiadają wymaganą prawem dokumentację techniczną zgodną z obowiązującymi w Polsce i Europie regulacjami prawnymi. Aktualna dokumentacja techniczna produktów dostępna jest w sekcji pliki do pobrania na stronie głównej.

Kontakt


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

Znajdź nas