Hydroizolacje


Skuteczna hydroizolacja to niezbędna w nowoczesnym budownictwie bariera chroniąca przegrody budowlane przed działaniem wody.


Jest stosowana do izolacji tarasów i balkonów przed opadami, a także ochrania zewnętrzne, zagłębione w ziemi, części budynku przed wpływem wody opadowej i gruntowej. Wewnątrz budynku stosujemy hydroizolację do izolacji ścian i podłóg przed zawilgoceniem w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki, natryski czy pralnie.

Folia w płynie


Gotowa do użycia płynna hydroizolacja podpłytkowa (do wnętrz i na zewnątrz)

FOLIA W PŁYNIE jest gotową do użycia, jednoskładnikową, półpłynną masą o właściwościach tiksotropowych na bazie specjalnie opracowanej dyspersji polimerów z dodatkiem środków uszlachetniających. Po związaniu tworzy bardzo elastyczną, szczelną, wodochronną, odporną na mrozy dobrze przylegającą do podłoża powłokę. Jest przeznaczona do wykonywania elastycznych izolacji wodochronnych typowych powierzchni budowlanych przed układaniem płytek mocowanych klejami w miejscach narażonych na oddziaływanie wody i wilgoci (ściany, podłogi, itp.).

Opakowania : 1,5 kg; 4,5 kg; 7,5 kg

Izoladex DUO


Hydroizolacja 2K - dwuskładnikowa zaprawa uszczelniająca

IZOLADEX DUO jest dwuskładnikową, modyfikowaną tworzywami sztucznymi, drobnoziarnistą, gotową do użycia po wymieszaniu ze sobą składników A i B, mineralną zaprawą przeznaczoną do wykonywania elastycznych izolacji wodochronnych konstrukcji wszelkich powierzchni budowlanych w miejscach narażonych na oddziaływanie wody i wilgoci (ściany, podłogi, balkony, tarasy, schody, cokoły fundamentów itp.). IZOLADEX DUO ze względu na swą elastyczność może być stosowany na podłoża silnie obciążone. Zalecany jest do stosowania pod okładziny ceramiczne. Szorstka powierzchnia umożliwia bardzo dobrąprzyczepność wszelkich klejów do płytek ceramicznych z serii KERADEX.

 

Opakowanie : wiadro 17,5 kg zawiera:

składnik A - 5 kg + składnik B - 12,5 kg

HYDROPROTEKT PL3


Taśma uszczelniająca PL3

Trylaminat z poprzecznie elastycznej flizeliny polipropylenowej i membrany uszczelniającej w postaci elastomeru.
Taśma HYDROPROTEKT PL3 przeznaczona jest do zwiększenia szczelności miejsc szczególnie narażonych na zawilgocenie oraz w miejscach występowania naprężeń konstrukcyjnych i termicznych. Taśma wzmacniająca PL3 służy jako uzupełnienie systemu elastycznych izolacji wodochronnych konstrukcji i wszelkich powierzchni budowlanych w miejscach narażonych na oddziaływanie wody i wilgoci (ściany, podłogi, balkony, tarasy, schody, cokoły fundamentów itp.). Wzmacnia miejsca newralgiczne takie jak: przerwy dylatacyjne, połączenia ścian i stropów, połączenia produktów z odmiennych materiałów różnoimiennych (np.: okapnik / podkład cementowy), wszędzie tam gdzie występują duże naprężenia.
Taśmę zatapia się w warstwie zaprawy uszczelniającej IZOLADEX DUO lub Folii w płynie.


Opakowanie : rolka 50 mb w kartonie

Narożniki uszczelniające PL3


Narożnik uszczelniający wewnętrzny
Narożnik uszczelniający zewnętrzny

Narożniki uszczelniające służą do wykonywania elastycznych uszczelnień w miejscach występowania zwiększonych naprężeń (tzw. miejsca krytyczne) w narożach podłogowościennych, w pomieszczeniach, obszarach mokrych i wilgotnych. Wykorzystuje się je w łazienkach, kuchniach, kotłowniach, pralniach, tarasach, balkonach, basenach itp. Zapewniają wodoszczelność warstw pod okładzinami z płytek ceramicznych, a ich elastyczność kompensuje występowanie miejscowych naprężeń.

 

Opakowanie : karton 25 szt.