Preparaty gruntujące pod farby wewnętrzne


Wzmocnienie podłoża oraz obniżenie i wyrównanie jego chłonności jest kluczowym elementem przygotowania ścian i sufitów przed malowaniem. W tym celu stosujemy preparaty gruntujące marki ADEXBUD.


Zastosowanie gruntów linii ADEXBUD Gruntorex gwarantuje uzyskanie trwałego efektu kolorystycznego, równomiernego krycia oraz obniżenia zużycia jednostkowego farby - cechy bardzo pożądane w pracach malarskich. 

Gruntorex W Eko


Uniwersalny preparat gruntujący.

Gotowy do użycia, ekonomiczny preparat gruntujący na typowe podłoża budowlane. Zmniejsza i wyrównuje nasiąkliwość podłoża, poprawia przyczepność farb i zapraw szpachlowych, zapobiega powstawaniu wykwitów, obniża kredowanie podłoża. Nie ogranicza przepuszczalności dla pary wodnej. Nie zawiera rozpuszczalników.

 

Opakowanie : 5 litrów

Gruntorex W Classic


Preparat gruntujący pod farby akrylowe, wewnętrzne.

Gotowy do użycia preparat gruntujący na typowe podłoża budowlane przeznaczony do gruntowania powierzchni pod wewnętrzne farby akrylowe. Zmniejsza i wyrównuje nasiąkliwość podłoża, poprawia przyczepność farb, zapobiega powstawaniu wykwitów, wzmacnia podłoże. Nie ogranicza przpuszczalności dla pary wodnej. Nie zawiera rozpuszczalników.


Opakowanie : 5 litrów

Fagrunt Perfekt


Preparat gruntujący pod farby i tynki.

Preparat wiążący, zwiększający przyczepność warstw wierzchnich, typu tynki cementowe, wapienne i gipsowe do podłoży każdego rodzaju. Zapewnia przyczepność tynków podkładowych również do każdego rodzaju krytycznych podłoży jak np. gładki beton, a także warstw wykończeniowych na gładkich podłożach jak tynk gipsowy i płyty gipsowo – kartonowe przed nałożeniem farb budowlanych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.


Opakowanie : 14 kg